Pircēji atzinīgi novērtē gaļas produkciju, kas ražota pēc sentēvu metodēm
Publicēts 23. decembrī, 2011.
Kā liecina uzņēmuma “Āma” pārdošanas apjomi, pircēji novērtē īstu gaļu, kas pagatavota pēc sentēvu metodēm, turklāt nesen atzinību guvusi arī no biroja “Latvijas produkts”, iegūstot preču zīmi.

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2003. gada augustā. Tas tika veidots uz Cēsu rajona patērētāju biedrības desu ceha bāzes, kur padomju laikā sagādes kantora desu cehā gaļu uz žāvētās desas žāvēja alkšņu malkā.

„Žāvējot alkšņu malkas krāsnī, mēs tuvinām produktu dabīgam”, stāsta SIA „Āma” uzņēmuma pārstāve M. Jansone.

Šobrīd Latvijas produkta ražotājs piedāvā pilnu sortimentu bez pievienotām e-vielām. „Āma” produkcijā ietilpst vārītās desas - cīsiņi , sardeles, doktora desas, pusžāvētas desas- mednieku desiņas, cūkgaļas , salami, žāvētā gaļa- karbonāde, kakla karbonāde, šķiņķis, krūtiņa, kas it sevišķi aktuāli ir svētku laikā.

Dabīgo „Āma” produkciju Rīgā var iegādāties SIA "SELHO" Baznīcas iela 9/11, SIA "ZT" Kr. Barona iela 45/47/ ieeja no Stabu ielas veik Ekoprodukts/, SIA "Biomarkets" Stabu iela 15- 601 , bet vieglāk atrast pēc Brīvības iela 69 /Zāļā govs /SIA "KRAFT RĪGA" Kr. Barona iela 41/43 un SIA "EKOSAN" Gramzdas iela 31.

Ar citiem dalībniekiem iespējams iepazīties “Latvijas Produkts” digitālajā albumā: http://www.latvijas-produkts.lv/ Jaunu dalībnieku uzņemšana notiks arī turpmāk, tādēļ interesenti tiek aicināti pieteikties rakstot uz e - pastu: info@latvijasprodukts.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: