Pēdējo dienu laikā interesentu skaits par rīkoto semināru uzņēmējdarbības veicināšanai strauji pieaudzis; vēl var pieteikties
Publicēts 27. martā, 2012.
Kā informē biznesa izglītības centrs „Biznesa semināri”, uz šīs sezonas pēdējo semināru un meistarklašu ciklu “101 iespēja Jūsu biznesa straujai izaugsmei: kā gūt būtiskus panākumus pat dažu mēnešu laikā”, kas sāksies jau rīt, 28. martā, pēdējo dienu laikā strauji palielinājies pieteikumu skaits.

„Jau rīt sāksies profesionāla biznesa psihologa Jāņa Rozes vadītais semināru un meistarklašu cikls un pēdējo dienu laikā esam saņēmuši ļoti daudz pieteikumu. Acīmredzot, sabiedrība novērtē iespēju apgūt svarīgākos biznesa aspektus, turklāt saņemot finanšu uzņēmuma „Nordic Finance” un Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centra (LUAC) sniegto līdzfinansējumu,” atzīst izglītības centra "Biznesa semināri" projektu vadītāja Diāna Rudzīte.

Nākot pretim uzņēmumiem, semināru ciklu daļēji līdzfinansē ne tikai finanšu uzņēmums “Nordic Finance”, kas radis iespēju atsevišķiem uzņēmumiem segt daļu izmaksu par dalību izglītojošos semināros un meistarklasēs, bet arī pateicoties LUAC atbalstam, dalība semināru ciklā nelielam uzņēmumu skaitam ir pieejama ar 80% atlaidi.

Biznesa psihologa Jāņa Rozes vadītais semināru cikls “101 iespēja Jūsu biznesa straujai izaugsmei: kā gūt būtiskus panākumus pat dažu mēnešu laikā” ietver piecus seminārus un meistarklases, kurās tiks pārrunāti sekojoši jautājumi: Rezultatīvā pārdošana – kādi kreatīvie risinājumi ļauj nopelnīt vairāk; Efektīvu sarunu vadīšanas māksla – kā sasniegt vajadzīgos rezultātus pārrunās; Psiholoģija reklāmā un mārketingā – ātrākais ceļš uz klientu prātiem; Nepārtrauktā pārdošana un tās elementu integrācija uzņēmuma darbībā, kā arī Inovācijas uzņēmuma mārketingā un pārdošanas sistēmā – kā sasniegt “saldākos augļus” jau rīt.

„Esmu patīkami pārsteigts par pieteikumu skaitu. Man prieks, ka cilvēki novērtē šādu iespēju apgūt veiksmīgas uzņēmējdarbības knifus un uzlabot savu darba ikdienu. Šobrīd vēl aicinu interesentus pieteikties, jo nākošais šāda veida cikls plānots tikai rudenī,” informē Jānis Roze.

Vairāk par semināru ciklu iespējams uzzināt: http://www.ejuz.lv/biznesaseminars


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: