Pēdējā iespēja pieteikties intensīvās apmācības programmai “Biznesa apmācību programma straujai uzņēmuma attīstības veicināšanai: KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT!”
Publicēts 17. jūlijā, 2012.
Šodien, 17.jūlijā, ir pēdējā diena, kad uzņēmumi var pieteikt savus darbiniekus dalībai intensīvās apmācības programmā ilgtspējīgas attīstības veicināšanai un konkurētspējas stiprināšanai “Biznesa apmācību programma straujai uzņēmuma attīstības veicināšanai: KĀ KĻŪT PAR TIRGUS LĪDERI JAU RĪT!”. Lai aizpildītu pēdējās brīvās vietas, interesenti aicināti pieteikties laicīgi.

Jaunās pieejas apmācību programma sastāv no pieciem semināriem un meistarklasēm, kas katra orientēta uz konkrētas jomas darbiniekiem – pārdošanas speciālistiem, personāla vadītājiem, mārketinga un reklāmas speciālistiem, kā arī uzņēmuma vadītājiem. Programma izstrādāta, pamatojoties uz uzņēmumu izteiktajām vēlmēm un vajadzībām par profesionālo pilnveidi un trūkstošajām zināšanām, iekļaujot papildus praktiskus piemērus, meistarklases un konkrētu problēmjautājumu izskatīšanu.

Lai veicinātu uzņēmējdarbības vides izaugsmi Latvijā, izvērtējot piedāvāto apmācību programmu un atzīstot to par vērtīgu ikviena uzņēmuma attīstībā, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) radis iespēju dalību semināros uzņēmumiem daļēji līdzfinansēt.

Intensīvās apmācības programma aizsākas 18. jūlijā ar semināru un atbilstošu meistarklasi „Biznesa stratēģijas izveides laboratorija”. Katru nākamo nedēļu seko jauns seminārs citas specialitātes dziļākai izpētei. Pieteikties iespējams uz visu apmācības programmu kopumā, vai apmeklēt tikai vienu vai vairākus interesējošos seminārus.

Seminārus vada pieredzējušais uzņēmumu vadības konsultants, biznesa psihologs Jānis Roze.

Semināri notiek katru trešdienu no 18. jūlija līdz 15. augustam. Lai pieteiktos dalībai apmācību programmā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar “Biznesa akadēmija”, rakstot uz izglitiba@biznesaakademija.lv, vai zvanot – 20355559.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: