Mobilo banku pakalpojumi kļūst arvien pieprasītāki
Publicēts 8. martā, 2018.
Digitālajai revolūcijai banku sektorā turpinoties, arvien vairāk klientu izmanto tā saucamās mobilās bankas, kas atšķirībā no tradicionālā banku sektora, klientu identificē un visus finanšu pakalpojumus sniedz attālināti. Tas ir veids, kas gan atvieglo iedzīvotāju ikdienu, gan samazina skaidras naudas apjomus. Latvija strauju uzplaukumu piedzīvojusi Vācijā radītā mobilā banka N26, kas aktīvi meklē ceļu pie modernā klienta.

N26 ir banka, kurā konti ir ērti pārvaldāmi no mobilajām aplikācijām. Tā padara ikdienas finanšu darbības daudz ērtākas un lētākas, un tā ir pirmā patiesi mobilā banka pasaulē. N26 piedāvā bezmaksas kontu bankā un bezmaksas karti.

N26, kas pērn ienāca arī Latvijā, biznesa modelis pamatojas uz daudz zemākām izmaksām nekā tradicionālajām bankām, jo kompānijai nav plaša un dārga filiāļu tīkla. N26 sasniedz vidēji 1500 līdz 2000 jaunu lietotāju dienā.

Arvien vairāk klientu atzīst, ka vēlas daudz ātrāk un vienkāršāk izmantot bankas pakalpojumus, tāpēc nav šaubu, ka pieprasījums pēc moderniem bankas pakalpojumu risinājumiem nākotnē pieaugs, nodrošinot mūsdienīgus un personalizētus risinājumus.

Šobrīd N26 strādā Austrijā, Beļģijā, Francijā, Grieķijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Latvijā, Lietuvā, Luksemburgā, Nīderlandē, Portugālē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā un Vācijā. Banka šī gada pirmajā pusē ieiet Lielbritānijas tirgū, bet gada vidū – arī ASV.

Par banku plašāk – skatīt šeit


Komentāri (2)
Ilze: Pati izmantoju internet banku N26 savā smartphonā un varu pateikt, ka tas patiešam ir ērts un ātrs veids ,tas kļuva par manu prioritāti!
18/03/2018 11:05
www.credit.lv: Būtu labi redzēt kādu reālu pieredzi par šo produktu, lai var saprast, vai tā ir izdevīgāka'par parastiem piedāvājumiem, ko dod kredītiestādes Latvijā.
26/03/2018 12:24
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: