Jānis Roze: Pateicoties LUAC atbalstam, uzņēmējdarbības attīstību veicinoši semināri kļuvuši pieejamāki
Publicēts 1. februārī, 2012.
Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs (LUAC), novērtējot biznesa izglītības centra “Biznesa semināri” organizēto semināru pozitīvo ietekmi uz uzņēmējdarbības vides sakārtošanu un organizāciju attīstības veicināšanu, dod iespēju uzņēmumiem ietaupīt, saņemot līdz 400 latu līdzfinansējumu semināru cikla “Biznesa attīstības kreatīvais modelis” apmeklēšanai.

Semināru cikls “Biznesa attīstības kreatīvais modelis” sastāv no pieciem semināriem: Efektīvu pārrunu vadīšanas māksla – kā sasniegt meistarību un gūt izcilus panākumus; Kreatīvā pārdošana – ceļš uz ilgtspējīgas organizācijas veiksmes stāstu; Efektīvā kreatīvā līderība; Psiholoģija mārketingā – kreatīvs ceļš uz klientu prātiem, Mērķtiecīgs un uz sasniegumiem orientēts personāls – mūsdienu motivācijas paņēmieni, kā arī meistarklasēm. Tas sniedz uzņēmumiem un privātpersonām plašas vispusīgas zināšanas, kā biznesu padarīt efektīgāku un veiksmīgāku, kā izmantot visus pieejamos resursus lietderīgi.

Tā kā izstrādātais semināru cikls saņēmis ļoti augstu LUAC, kā arī apmeklētāju novērtējumu, un atzīts par noderīgu un vērtīgu uzņēmējdarbības attīstībā, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs radis iespēju to līdzfinansēt 80% apmērā. Tas nozīmē, ka uzņēmumu pārstāvjiem, kas vēlas apmeklēt visus piecus seminārus, pašiem būs jāmaksā tikai par vienu.

“Lai veicinātu visas uzņēmējdarbības vides attīstību kopumā, būtiski paaugstināt katra uzņēmuma individuālo efektivitāti. Šis semināru cikls sniedz pietiekoši plašas, tajā pašā laikā konkrētas un mūsdienīgas zināšanas, kas lietderīgas dažādu jomu uzņēmumos. Mums šķiet svarīgi uzņēmumus nodrošināt ar šādām iespējām, jo konkurences cīņā arī ārvalstu tirgos, zināšanas par kreatīvu domāšanu, līderību, darbinieku motivāciju un inovāciju vadību ir neatņemamas veiksmīga uzņēmuma darbības sastāvdaļas. Tādēļ LUAC meklēja veidus, kā padarīt seminārus pieejamākus,” skaidro LUAC sadarbības veicināšanas programmas vadītāja Baiba Paegle.

Semināru cikla vadītājs Dr. psych. zinātniskā grāda pretendents Jānis Roze atzīmē semināru cikla unikalitāti, kas katram uzņēmumam var dot lielu handikapu attiecībā pret konkurentiem. “Seminārus veidojam ar mērķi ļaut tā dalībniekiem pilnveidot zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai realizētu sekmīgu un kreatīvu, uz panākumiem orientētu uzņēmuma vadības modeli: prasmes izvērtēt sevi un pilnveidot uzņēmuma vadības, pārdošanas un mārketinga meistarību, zināšanas par klientu psiholoģiskajām īpatnībām, prasmes vadīt procesus, pārvarot šķēršļus, veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem un komandu. Šis piecu semināru cikls ir optimizēts, lai sniegtu labāko rezultātu, tādēļ ir patīkami, ka uzņēmēji un organizācijas to novērtē,” atzīmē Jānis Roze.

Semināri notiks Rīgas centrā, sākot no 8. februāra, piecas nedēļas pēc kārtas, reizi nedēļā. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar “Biznesa semināri”, rakstot uz info@biznesaseminari.lv, vai zvanot – 20355559.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: