Iedzīvotāji izrāda interesi par pārkreditācijas pakalpojumiem
Publicēts 29. februārī, 2012.
Iedzīvotāji izrāda arvien pieaugošu interesi par pārkreditēšanas pakalpojuma sniegtajām iespējām, izvēloties kredītsaistības apvienot un padarīt izdevīgākus kredītu atdošanas nosacījumus. Par to liecina finanšu kompānijas “Nordic Finance” apkopotie dati.

“Nordic Finance” ir viens no retajiem nebanku kreditētājiem, kas līdz ar jaunā “Iespēju kredīta” ienākšanu tirgū, klientiem nodrošina arī pārkreditēšanas pakalpojumus, un iedzīvotāji labprāt izvēlas apvienot savas esošās kredītsaistības.

Pārkreditācija paredz privātpersonu kredītsaistību refinansēšanu no viena kredītdevēja puses. Tas nozīmē, ka līdz ar to cilvēkam jāveic tikai viens maksājums katru mēnesi, turklāt kredīta nosacījumi ir vienlīdzīgi un netiek dalīti. Šī iespēja ļauj vienkāršāk un ērtāk plānot kredītu maksājumus, ja tādi ir vairāki, kā arī iegūt izdevīgākus kredītu nosacījumus.

„Ja mūsu klientam ir jāatdod vairāki citi mazi kredīti atšķirīgās finanšu iestādēs, mēs piedāvājam šīs saistības pārpirkt, līdz ar to atbrīvojot cilvēku no daudz dažādu parādsaistību sloga. Zināms, ka kredītu maksājumi vienmēr ir jāveic laicīgi, tādēļ, ja visas kredītsaistības cilvēkam ir ar vienu iestādi, tas ir daudz vienkāršāk un ērtāk. Par to liecina arī lielā klientu interese par konkrēto pakalpojumu – cilvēki zvana, lai uzzinātu, ko šis pakalpojums ietver un ir patiesi iepriecināti, ka šādi iespējams saņemt pat izdevīgākus kredītu noteikumus,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

„Nordic Finance” tikko kā tirgū laidis jaunu pakalpojumu – „Iespēju Kredītu”, līdz ar ko plašāku interesi iemantojušas arī pārkreditācijas iespējas. Plašāk par piedāvājumu iespējams uzzināt www.iespejukredits.lv.

“Iespēju kredīts” ir patēriņa aizdevums, ko iespējams saņemt uz īpaši izdevīgiem noteikumiem – summa var variēt līdz pat 3000 latiem, procentu likmes ir mazākas nekā īstermiņa aizdevumiem, turklāt naudas atdošanas plāns ir ļoti elastīgs un piemērojams.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: