Darbu sāk jauns kreditēšanas pakalpojums – Atpirkuma aizdevums
Publicēts 2. novembrī, 2012.
Atbildot uz sabiedrības pieprasījumu, darbu sāk īpašs, jauns kreditēšanas pakalpojums – Atpirkuma aizdevums – kas dod iespēju apmaiņā pret naudu nodot kreditētājam glabāšanā mantu, kas var būt motocikls, laiva vai kāds cits transporta līdzeklis.

Atpirkuma aizdevums ļauj aizņemties naudas summu, kas sastāda līdz 50% no glabāšana nodotās mantas vērtības un laika periodu trīs mēneši ar iespēju termiņu pagarināt vēl par trīs mēnešiem. Ja Jums ir lietas, kuras neizmantojat sezonāli vai lietas, kuras vēlaties pārdot? Tie var būt transporta līdzekļi, būvmateriāli, instrumenti, darbagaldi, iekārtas, santehnika, elektrotehnika, mēbeles, rezerves daļas vai kas cits. Par tām varat saņemt naudu un vienlaicīgi saglabāt iespēju tās vēlāk atpirkt atpakaļ.

“Nereti ir dzirdēts par gadījumiem, kas cilvēkiem steidzami vajadzīga lielāka naudas summa, taču nenokārtotu dokumentu, negatīvas kredītvēstures un citu šķēršļu dēļ aizdevumu nokārtot uzreiz neizdodas. Lai sniegtu iespēju cilvēkiem, kuriem radušies šādi apstākļi un kuriem īpašumā ir kāda vērtīga manta, ko nodot glabāšanā, esam izveidojuši Atpirkuma aizdevumu,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Glabāšanā nodoto mantu ar garantiju iespējams atpirkt trīs mēnešu laikā no nodošanas brīža, tā tiek glabāta drošā vietā un uzglabāšanas laikā netiek izmantota, tā ka īpašnieks var būt drošs par sava īpašuma saglabāšanu un atgūšanu pēc kredīta atmaksas.

Kredīta saņemšanai nepieciešama uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, kā arī mantas iegādi apliecinošu dokumentu, taču nav nepieciešama informācija par darba algu vai iepriekšēju kredītvēsturi, kas saistības ar kreditētāju vienkāršo.

Vairāk uzzināt par Atpirkuma aizdevumu un pieteikties tā saņemšanai iespējams arī internetā: http://www.iespejukredits.lv/lv/atpirkuma-aizdevums.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: