Cilvēki aktīvi izmanto iespēju aizņemties naudu bez komisijas maksas un papildus procentiem
Publicēts 23. oktobrī, 2012.
Kopš 12. oktobra jau vairāki desmiti cilvēki izmantojuši iespēju aizņemties naudu uz trīs dienām, nemaksājot nekādu komisijas maksu vai papildus procentus kredītu atdodot. Šādu trīs “Laimīgo dienu” iespēju piedāvā Ātrais SMS Kredīts (www.atrais.lv).

Šāds kreditēšanas pakalpojums izstrādāts pēc veiktās tirgus izpētes, kuras ietvaros sadarbībā ar Sabiedriskās domas un tirgus izpētes centru (SDTIC) Ātrais SMS Kredīts organizēja sabiedriskās domas pētījumu, nosakot kādas ir auditorijas vajadzības, kāda veida pakalpojumi tiem būtu nepieciešami, kādos termiņos un kādas summas iedzīvotāji labprāt aizņemtos un kādos gadījumos tiem nepieciešams papildus finansējums.

“Kā rāda šis gadījums, tirgus izpētei mārketingā un uzņēmējdarbībā kopumā ir ļoti liela un neaizstājama nozīme. Pateicoties veiktajam pētījumam izstrādājām šo unikālo iespēju, kas līdz šim Latvijas tirgū šādā formā nav bijusi pieejama, un cilvēki to novērtē – pieprasījums jau pirmajās dienās ir pietiekoši liels,” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

“Laimīgās dienas”, kā šo iespēju nodēvējis Ātrais SMS Kredīts un kuru laikā iespējams aizņemties bez komisijas maksas un procentiem, katram iedzīvotajam pieejamas arī atkārtoti un viņam izdevīga laikā, atkarībā no vajadzības vai plānoto ienākumu grafika.

Kredītņēmējs var arī neatmaksāt naudu pēc trīs dienām un pagarināt atmaksas termiņu, taču šādā gadījumā stājas spēkā Ātrā SMS Kredīta standarta kreditēšanas noteikumi.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: