Ātrais SMS Kredīts dod iespēju uz trim dienām aizņemties naudu bez komisijas maksas
Publicēts 19. oktobrī, 2012.
Ātrais SMS Kredīts (www.atrais.lv) izstrādājis jaunu un unikālu piedāvājumu, kas ļauj naudas summu līdz 300 latiem aizņemties uz trim dienām, nemaksājot ne komisijas maksu, ne veicot jebkādu citu pārmaksu. Tā ir līdz šim nebijusi pieeja kreditēšanas jomā, jo ļauj aizņemties un atmaksāt to pašu naudas summu, ne tikai pirmajam kredītam, bet arī jebkuram atkārtotam aizņēmumam pēc kredītņēmēja izvēles.

 

“Ideja par šāda īpaša kreditēšanas pakalpojuma izveidi radās, jo nereti nākas saskarties ar iedzīvotāju interesi par nelielu aizdevumu uz pāris dienām un šķiet negodīgi prasīt par to papildus uzcenojumu, ja jau pēc dažām dienām nauda tiek atmaksāta. Domājam, ka cilvēki izmantos šo iespēju, lai veiktu steidzamus pirkumus vai norēķinātos par komunālajiem pakalpojumiem gadījumos, kad alga vai citi ienākumi gaidāmi pēc dažām dienām,” atzīmē  „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

“Trīs Laimīgās dienas”, kā šo iespēju nodēvējis Ātrais SMS Kredīts un kuru laikā iespējams aizņemties bez komisijas maksas un procentiem, katram iedzīvotajam pieejamas arī atkārtoti un viņam izdevīga laikā, atkarībā no vajadzības vai plānoto ienākumu grafika. “Esam gandarīti, ka varam dot cilvēkiem zināmu garantiju par finanšu pieejamību īpašos gadījumos un tas nesaistās ar nekādam papildus izmaksām vai kredītprocentiem,” piebilst Maija Miesniece.

Kredītņēmējs var arī neatmaksāt naudu pēc trim dienām un pagarināt atmaksas termiņu, taču šādā gadījumā stājas spēkā Ātrā SMS Kredīta standarta kreditēšanas noteikumi.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu. Tas padara aizņemšanās un naudas atmaksas procesu ātru, ērtu un piemērotu aizņemtiem un aktīviem cilvēkiem, kas nevar tērēt laiku stāvēšanai rindās vai formalitāšu kārtošanai.

Plašāku informāciju par Ātro SMS kredītu un tā piedāvātajiem pakalpojumiem iespējams iegūt šeit: http://www.atrais.lv.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: