Ātrais SMS kredīts aicina reģistrēties vēl pirms gadumijas svinībām
Publicēts 28. decembrī, 2012.
Negaidīts naudas trūkums var izbojāt ikdienu, un īpaši nepatīkami tas ir tad, ja tas notiek svētku laikā. Tieši šādās situācijās ātrā kredīta kompānijas var izrādīties ļoti noderīgas.

“Iedzīvotāji seko līdzi aktualitātēm un kopumā ir informēti par ātro īstermiņa kredītu ņemšanas noteikumiem. Lai paši sev nodrošinātu iespēju naudu aizņemties ar vienas īsziņas starpniecību gadījumā, ja šajās svētku brīvdienās parādās vajadzība pēc naudas, aicinām cilvēkus šodien izmantot vēl pēdējo iespēju šajā gadā reģistrēties sistēmā, lai nepieciešamības gadījumā brīvdienās naudu varētu saņemt ātri un bez problēmām. Lai reģistrētos sistēmā, jānorāda savi dati, un tas ir iespējams tikai darba laikā. Tālāk jau tā ir tikai īsziņas nosūtīšana un naudas saņemšana, kas var notikt jebkurā dienā, “ stāsta „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Kā skaidro finanšu kompānija Ātrais SMS Kredīts (Ātrais.lv), diemžēl iedzīvotāji nereti neaizdomājās par to, ka var pienākt brīdis, īpaši svētku brīvdienu laikā, kad nauda būs ļoti nepieciešama, tomēr to nevarēs aizņemties, jo reģistrēšanās tika veikta ārpus uzņēmuma darba laika.

Lai būtu pārliecināts, ka nepieciešamības gadījumā Ātro SMS kredītu saņems vēl šogad, interesentam šīs dienas laikā, līdz pulksten 17.00, jāreģistrējas, apliecinot savu identitāti – pārskaitot kredītdevējam 10 santīmus no savas interneta bankas. Tādējādi uzņēmums var identificēt personu un pārliecināties par finansējuma pārskaitīšanas drošību. Pēc šādas reģistrācijas veikšanas cilvēkam ir iespēja uzreiz pieteikties Ātrā kredīta saņemšanai – viņš var aizņemties, vienkārši nosūtot īsziņu un tūlīt pēc apstiprināšanas saņemt kontā naudu.

Reģistrēties Ātrais SMS kredīts mājaslapā www.atrais.lv, kā arī kompānijas pārstāvniecībās sociālajos medijos www.draugiem.lv, Facebook.com un Twitter.com

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: