Ātrais SMS kredīts aicina kredītiem pieteikties savlaicīgi
Publicēts 21. decembrī, 2012.
Gadījumos, kad pēkšņi salūzusi automašīna, jāsalabo ledusskapis un citās ikdienas situācijās, nauda, ar ko norēķināties, nereti ir nepieciešama uzreiz. Īpaši aktuāli tas ir svētku laikā – jāsapērk ne tikai dāvanas, bet jāparūpējas arī par svētku galdu. Tieši šādās situācijās ātrā kredīta kompānijas var izrādīties ļoti noderīgas.

“Iedzīvotāji seko līdzi aktualitātēm un kopumā ir informēti par ātro īstermiņa kredītu ņemšanas noteikumiem. Lai paši sev nodrošinātu iespēju naudu aizņemties ar vienas īsziņas starpniecību, aicinām cilvēkus savlaicīgi reģistrēties sistēmā, norādot savus datus, jo tas ir iespējams tikai uzņēmuma darba laikā. Tas var dot pārliecību, ka atrodoties ārvalstīs vai laukos, kādā pasākumā vai veikalā, būs iespēja nekavējoties pieteikties kredītam” skaidro „Nordic Finance” rīkotājdirektore Maija Miesniece.

Kā skaidro finanšu kompānija Ātrais SMS Kredīts (Ātrais.lv), diemžēl iedzīvotāji nereti neaizdomājās par to, ka pienāks brīdis, kad nauda būs ļoti nepieciešama, tomēr to nevarēs aizņemties, jo reģistrēšanās tika veikta ārpus uzņēmuma darba laika.

Lai saņemtu Ātro SMS kredītu, interesentam vispirms jāreģistrējas, apliecinot savu identitāti – pārskaitot kredītdevējam 10 santīmus no savas interneta bankas. Tādējādi uzņēmums var identificēt personu un pārliecināties par finansējuma pārskaitīšanas drošību. Pēc šādas reģistrācijas veikšanas cilvēkam ir iespēja uzreiz pieteikties Ātrā kredīta saņemšanai – viņš var aizņemties, vienkārši nosūtot īsziņu un tūlīt pēc apstiprināšanas saņemt kontā naudu.

Ātrais SMS kredīts un Iespēju kredīts pagarinājis darba laiku, turpmāk strādājot arī darba dienās no pulksten 8 līdz 21 un sestdienās no pulksten 10 līdz 16.

Ātrais SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko izsniedz bez ķīlas un galvotāja apmērā no 15 līdz 300 latiem ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām un iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Galvenais Ātrā SMS kredīta pozitīvais aspekts ir iespēja naudu saņemt ļoti ātri un bez liekām formalitātēm. Pirmo reizi ar interneta starpniecību vai klātienē noslēdzot līgumu, turpmāk naudu savā konta iespējams saņemt kaut vai tikai nosūtot īsziņu.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: