Atpūtas parkā “Rāmkalni” paralēli izklaidei un sportošanai iespējams nobaudīt uz vietas gatavotas delikateses
Publicēts 21. decembrī, 2011.
Sākoties krīzei atpūtas parks "Rāmkalni" tika nolemts pārvērtībām - bizness tika paplašināts ar pašu ražotu produkciju, kas šobrīd ir atzinīgi novērtēta un ieguvusi preču zīmi “Latvijas produkts”.

“Cilvēki gluži vienkārši nebija vairs gatavi tik daudz naudas tērēt par izklaidi un atpūtu. Ātri vien tika nolemts, ka papildus iemaņām ēdināšanas biznesā jāķeras klāt pie pārtikas ražošanas,” stāsta SIA "Rāmkalni serviss" īpašnieks Viktors Grūtups.

"Rāmkalnos" šobrīd ražo sukādes, kūpina gaļu un vistas, gatavo pelmeņus, makaronus, saldējumu, kas pēc atpūtas dažādās izklaides iespējās ir tieši laikā.

Jau pašos pirmsākumos tika nolemts, ka "Rāmkalnu" produkcija būs tīra, dabiska un garšīga. Saldējums tiek gatavots no īsta piena bez jebkādiem pulveriem vai ķīmiskām piedevām. Gaļa tiek iemarinēta un ar malku nokūpināta - pēc senām un pārbaudītām receptēm.

“Kalnā tapusī produkcija nav bioloģiska, taču tā ir tīra no neveselīgām piedevām, ar ko aizraujas lielražotāji. Par piemēru varam minēt ķirbjus, kas vēlāk pārvēršas sukādēs - tie aug tepat uz kalna,” turpina Viktors Grūtups.

"Rāmkalnu" produkciju var iegādāties arī ārpus atpūtas parka - kafetērijā Berģos, kā arī lielveikalā "Rimi" tirdzniecības centrā "Spice". Tur realizēts projekts "Klēts", kas ļauj lielveikalā ienākt dabiskiem pašu un citu līdzīgu ražotāju produktiem.

Ar citiem dalībniekiem iespējams iepazīties “Latvijas Produkts” digitālajā albumā: http://www.latvijas-produkts.lv/ Jaunu dalībnieku uzņemšana notiks arī turpmāk, tādēļ interesenti tiek aicināti pieteikties rakstot uz e - pastu: info@latvijasprodukts.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: