AS “Vidzemes maiznīca” aicina gardēžus apmeklēt izstādi “Riga Food 2016” un nobaudīt gardus našķus
Publicēts 31. augustā, 2016.
Nākamnedēļ no 7. līdz 11. septembrim norisināsies gada nozīmīgākais pārtikas nozares pasākums Baltijā – starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2016”, kur garšu ceļojumā vedīs arī A/S “Vidzemes maiznīca”. Uzņēmums aicina ikvienu gardēdi apmeklēt izstādi, lai nobaudītu un iegādātos kvalitatīvus un veselīgus maizes izstrādājumus.

Izstādes “Riga Food 2016” apmeklētajiem būs iespēja sagatavot krājumus rudens drēgnajiem mēnešiem, nodrošinoties ne tikai ar gardiem un veselīgiem našķiem, ko uzkost pie tējas vai kafijas, bet arī ar ko stiprināt savu imūnsistēmu visa rudens garumā.  Kā norāda “Vidzemes maiznīcas” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa-Eglīte,  mainīgajos laika apstākļos, kas tik ļoti raksturīgi rudenim, uzturā ieteicams lietot pilngraudu izstrādājumus, kas satur vērtīgās olbaltumvielas, taukvielas, fosfolipīdus, šķiedrvielas, folijskābi, minerālvielas un vitamīnus, palīdzot uzlabot ne tikai veselību, bet arī izskatu.

“Vidzemes maiznīcas” izstrādājumi ir ne tikai gardi našķi, ko ērti paņemt līdzi gan izbraukumos, gan ielikt skolnieka somā, bet arī ar kuriem parūpēties par savu veselību, pievēršot uzmanību pilnvērtīgam uzturam. Viens no veselīgākajiem pārtikas produktiem pasaulē ir auzu cepumi, kas izgatavoti no kviešu miltiem, pārtikas klijām un maltām rozīnēm, satur bagātīgas uzturvielas. Auzu pārslas ir koncentrēts uzturvielu avots. Tajās ir magnijs, cinks, dzelzs, kālijs, B1 vitamīns, kalcijs, E vitamīns un augsts šķiedrvielu saturs. Auzu pārslas nostabilizē gan cukura līmeni asinīs, gan arī tauku daudzumu ķermenī,” norāda Liepiņa-Eglīte.

Iesākoties jaunajam mācību gadam, gardie “Vidzemes maiznīcas” izstrādājumi noderēs arī ģimenēm ar bērniem, tas ir labs risinājums, kad nepieciešams iedot kādu našķi līdzi bērnam uz skolu, tādējādi mazinot bērna vēlmi iegādāties veikalu plauktos pieejamos neveselīgos saldumus. 

“Vidzemes maiznīca” piedāvā arī augstākā labuma barankas, sausiņus un cepumus. Uzņēmums ražo graudaugu produktus, kas organismu ikdienā nodrošina ar enerģiju un parūpējas par nepieciešamajām uzturvielām, kā arī veicina gremošanas procesu. Uzņēmumam ir svarīgi ne tikai piedāvāt garšīgi, bet arī apvienot garšīgo ar veselīgo, tādējādi rūpējoties par saviem klientiem un to labsajūtu. 

Foto: Inese Libere


Komentāri (1)
Aleksejs Groznovs: Nom nOm nom , gardas kūciņas izskatās.
14/09/2016 11:37
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: