Aicinājums atbalstīt objektīvas un godīgas informatīvās telpas attīstību Latvijā
Publicēts 2. decembrī, 2016.
Mūsdienās arvien aktuālāka problēma kļūst mediji, kuru saturu bieži vien diktē dažādi politiskie spēki. Tā vietā, lai sabiedrība lasītu patiesu un objektīvu informāciju, ar to tiek manipulēts un pat apziņā virzīta doma, ka valstī viss ir slikti, ka nepieciešama varas nomaiņa, kas šajā ģeopolitiski nestabilajā laikā varētu būt ļoti riskanta ideja. Jāsecina, ka arī Latvijā hibrīdkarš informatīvajā telpā ir kļuvis par realitāti un mediju anonimitāte to tikai veicina. Šis ir īstais laiks iestāties par patiesiem, objektīviem un godīgiem medijiem, kas ar slēptām varas spēlēm negrauj mūsu valsts vērtības un intereses.

Mudinot domāt par mūsu valsts labklājību un izaugsmi, kustība “Latvijas Nākotnei” aicina atbalstīt Nacionālo Mediju grupu (NMG), tādējādi, vēl plašāk nodrošinot Latvijas sabiedrībai brīvi pieejamu, daudzveidīgu, objektīvu un nesagrozītu informāciju, kas neatbalsta propagandas kultivēšanu, konkrētu politisko spēku un slēptu interešu lobēšanu.

Nacionālā Mediju grupa apvieno vairākus desmitus ziņu, biznesa un kultūras portālus, kā arī interneta projektus. Šobrīd kopējā NMG interneta resursu un to sociālo tīklu lapu auditorija (reach) pārsniedz 1 000 000 (vienu miljonu) interneta lietotāju mēnesī un tuvākajā nākotnē plānots šo skaitu vēl palielināt.

Atbildība pret lasītāju, neatkarīga žurnālistika un kvalitāte ir NMG galvenās vērtības, uz kurām balstās ne vien portālu satura veidošana, bet ar divvirzienu komunikācija ar lasītājiem, reklāmdevējiem un sadarbības partneriem. NMG ir redakcionāli neatkarīgs medijs, kas, lai sniegtu augstvērtīgu pakalpojumu, nepārtraukti strādā pie portālu pilnveides un attīstības, ieviešot jaunus risinājumus, tehnoloģijas un satura dažādošanu.

Nav noslēpums, ka Nacionālā Mediju grupa vairāku gadu garumā aicinājusi ikvienu Latvijas iedzīvotāju aktīvi piedalīties sabiedriskās domas un politiskās gribas veidošanās procesos.

NMG ir virzījusi un atbalstījusi vairākas mūsu valsts labklājībai svarīgas iniciatīvas, tostarp iesaistījusies cīņā pret termiņuzturēšanās atļaujas (TUA) sliekšņa pazemināšanu, atbalstījusi patriotisma veicināšanas kampaņu “Ietērpsim Latviju karoga krāsās”, iestājusies pret otru valsts valodu pirms referenduma par to, publiski virzījusi viedokļus par objektīviem un kvalitatīviem medijiem Latvijā, kā arī cieši sadarbojusies ar biroju "Latvijas produkts". Ikdienu NMG aicina tautu iesaistīties un domāt par to, kā uz labo pusi mainīt valsti un sabiedrību, kurā dzīvojam.

Lai spētu attīstīties un nodrošināt, ka Latvijā ir vismaz viens objektīvs medijs, kura pasniegtā informācija nav sagrozīta vai netiražē politisko spēku solījumus, NMG nepieciešams arī sabiedrības atbalsts. Tas tiks novirzīts tam, lai īstenotu Latvijas iedzīvotājiem svarīgas iniciatīvas, kā arī meklētu atbildes uz jautājumiem, uz kuriem citi mediji izvairās atbildēt.

Plašāku informāciju par Nacionālo Mediju grupa skatiet šeit: nmg.lv.

Ikviens aicināts atbalstīt kustības "Latvijas Nākotnei" mērķi veicināt godīgu, patiesu un objektīvu mediju attīstību:

LATVIJAS NĀKOTNEI, reģ. nr. 40008182523
Konts: LV48HABA0551042668580, Swedbank
Paypal: info@latvijasnakotnei.lv

Ja tomēr mediju vides sakārtošana nav Jūsu prioritāte, aicinām ziedot naudu Latvijas Bērnu fondam, tādējādi sniedzot atbalstu grūtībās nonākušajiem Latvijas bērniem, palīdzot veicināt to izaugsmi un attīstību. Latvijas Bērnu fonds ir pierādījis sevi kā lojālu sabiedroto un arī fonda īstenotie projekti ir veltīti tam, lai mūsu valstī cilvēki spētu dzīvot labāk!

Jau iepriekš pateicoties par atbalstu, augsti tiks novērtēts ikviens ieguldījums, kas veikts visas Latvijas sabiedrības labā.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: