“Latvijas Produkts” aktīvi pievienojas jauni dalībnieki
Publicēts 16. decembrī, 2011.
Birojs “Latvijas Produkts” informē, ka rīkotajās aktivitātēs iesaistās arvien vairāk vietējie ražotāji un pakalpojumu sniedzēji. Lai arī sākotnēji akcija bija paredzēta kā viena mēneša pasākums, pateicoties iedzīvotāju un ražotāju atsaucībai, regulāri tiek uzņemti jauni dalībnieki.

Decembra vidū par “Latvijas Produkts” dalībnieku kļuvis arī SIA “Simeks”, kas plašākai auditorijai pazīstams kā “Ķekavas Avots”. Uzņēmums pievienojies akcijai “Latvijas produktu dāvanu grozs”, kas nozīmē, ka laimīgajiem iedzīotājiem būs iespēja nogaršot un, līdzās citiem Latvijā ražotiem produktiem, celt savā Ziemassvētku vai Vecgada vakara svētku galdā “Ķekavas Avots” gāzētos un negāzetos dzērienus un kvasu.

Akcija “Latvijas produktu dāvanu grozs” norisinās decembrī, un tās ietvaros ietvaros Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja nogaršot un izmēģināt Latvijā ražoto uzņēmumu produkciju vai sniegtos pakalpojumus bez maksas. Tā ir kā iepazīšanās ar jauniem vai nezināmiem vietējiem ražotājiem, kā arī jau pazīstamu ražotāju produktu degustēšana. “Latvijas Produkts” dāvanu grozus iespējams laimēt aktīvi sekojot līdzi aktivitātem sociālajos tīklos.

“Ķekavas Avots” ir pierādījis sevi jau no 1995. gada. Kopš tā laika rūpnīca ir attīstījusies un pašlaik tajā ir moderns tehniskais aprīkojums, kas nodrošina kvalitatīva, tīra un dabīga ūdens ražošanu, kas tiek iegūts no, turpat rūpnīcas teritorijā esošajiem, diviem 153m dziļiem ūdens ieguves urbumiem. Pašlaik uzņēmums nodrošina vairāk nekā 10 kvalitatīvu konkurētspējīgu dzērienu ražošanu.

Biroja “Latvijas Produkts” pārstāve Ieva Rozenberga stāsta: “Mums ir liels prieks, ka arī jau Latvijā pazīstami un novērtēti ražotāji iesaistās mūsu rīkotajās aktivitātēs. Lai arī viņu produkciju veikalos atpazīst vairāk – nekad nevari būt drošs, kur noticis ražošanas proces un, šajā gadījuma, iegūts ūdens. Ķekavas Avots ir viens no tiem ražotājiem, ar ko lepoties. Uzņēmuma dalība akcijā apliecina, ka tas ir kvalitatīvs vietējais ražotājs un atbilst visiem “Latvijas Produkts” kritērijiem: vismaz 51% no kopējās vērtības tiek radīta Latvijas teritorijā, produkta ražošanā tiek nodarbināti Latvijas iedzīvotāji, uzņēmuma ražotne izvietota Latvijas teritorijā u.c.”

Ar citiem dalībniekiem iespējams iepazīties “Latvijas Produkts” digitālajā albumā: http://www.latvijas-produkts.lv/ Jaunu dalībnieku uzņemšana notiks arī turpmāk, tādēļ interesenti tiek aicināti pieteikties rakstot uz e - pastu: info@latvijasprodukts.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: